Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy ROD Nielba w Wągrowcu dzieciom - 27.09.2016

Zarząd ROD „Nad Nielbą” w Wągrowcu w bieżącym roku zorganizował dla dzieci różne atrakcje w tym m.in. zwiedzanie ogrodu, pokaz działkowych plonów i piknik. W dniu 30 maja zaprosił grupę 30 dzieci z Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy na zwiedzanie ogrodu. 31 maja do ogrodu przybyło 30 dzieci z Akademii Talentów Prywatnej Szkoły Podstawowej gdzie zapoznawały się z nazewnictwem warzyw, owoców i ziół.

Dzieci częstowano słodyczami i napojami oraz obdarowano upominkami. W dniu 18 sierpnia na terenie ogrodu odbył się piknik dla dzieci działkowców. W pikniku brało udział około 100 dzieci wraz z rodzinami. Były gry, zabawy i konkursy z nagrodami oraz poczęstunek – ciasta, słodycze, kurczak, frytki, arbuz i inne smakołyki. Zabawę i oprawę muzyczną przygotowały przedszkolanki.

Podczas pikniku funkcjonariusze Policji prezentowali wyposażenie samochodu policyjnego oraz wygłosili prelekcję na temat bezpieczeństwa w szkole, na ulicach i drogach. Dzieci świetnie się bawiły, a piknik przebiegał w miłej atmosferze. Spotkania z dziećmi były sponsorowane przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu.


KA

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.