Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 50-lecia ROD Dunajec w Nowym Sączu - 23.09.2016

Dzień 10 września 2016 r. był dniem, w którym działkowcy obchodzili uroczyście jubileusz 50-lecia istnienia ROD „Dunajec" w Nowym Sączu. W tym dniu nawet pogoda działkowcom sprzyjała - było upalnie.

Uroczystości związane z jubileuszem odbywały się w udekorowanej flagami PZD świetlicy. Oficjalne uroczystości rozpoczęły się hymnem działkowców.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością w imieniu Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pani Maria Witowska z Wydziału Gospodarki Komunalnej, Przedstawiciel Policji Pani Marta Woźniak - Dzielnicowa oraz Przedstawiciel Straży Miejskiej Pan Sebastian Małek, z którymi to instytucjami ogród współpracuje na co dzień. Uroczystość rozpoczęła Prezes ROD Pani Helena Migacz, przedstawiając 50-letnią historię ogrodu.

Członek Okręgowego Zarządu Małopolskiego w Krakowie dokonała wręczenia w imieniu Prezesa Polskiego Związku Działkowców Pana Eugeniusza Kondrackiego, na ręce Prezesa ROD puchar i dyplom z życzeniami oraz drugi puchar i dyplom w imieniu Prezesa Okręgowego Zarządu Małopolskiego w Krakowie Pani Ewy Błachut.

Miłym akcentem było wręczenie wyróżnionym działkowcom odznaczeń „Zasłużony Działkowiec", dyplomów i nagród książkowych.

W czasie uroczystości Przedstawiciel OZM przedstawiła zagrożenia dla ogrodów związane z interpelacjami Posłów. Były też wspomnienia dotyczące tworzenia ogrodu podczas uczty, jaką przygotował na tę uroczystość Zarząd ROD i działkowcy.

EJ

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio