Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik Rodzinny w ROD im. 35-lecia w Zielonej Górze - 19.09.2016

W ROD ”35 lecia” w Zielonej Górze odbyło się integracyjne spotkanie z podopiecznymi Ośrodka Terapii Zajęciowej „Arkadia”. W imprezie uczestniczyło około 60 osób.

Spotkanie zostało zorganizowane przez zarządy ROD „35 lecia” i „Leśne Oczko” w Nowym Kisielinie i przy współpracy z OTZ oraz rodzicami.

Podopieczni Ośrodka zaprezentowali swoje talenty.  Były pokazy muzyczne, wokalne oraz prezentacja ręcznie wykonanych figur z różnych materiałów. Wystawiono    interesujące przedstawienie teatralne przygotowane przy pomocy wychowawców, a także przygotowano liczne konkursy i inne atrakcje. Przy słonecznej pogodzie i muzyce, wśród działkowej zieleni  czas upływał w dobrej atmosferze i miłym, radosnym nastroju.

Wśród uczestników spotkania przebywali: dyrektor Centrum Usług Opiekuńczych,   kierownik OTZ „Arkadia” oraz prezes OZ PZD w Zielonej Górze – Marian Pasiński, który wyraził zadowolenie z pobytu w ogrodzie wychowanków OTZ oraz zaprosił ich także do innych ogrodów.  Podkreślił, iż Polski Związek Działkowców zawsze były i jest otwarty na wszelkie działania prospołeczne i takie formy współpracy ze środowiskiem, w którym funkcjonują nasze ogrody działkowe,  warto kontynuować. Wyraził przekonanie, że ośrodek „Arkadia” oraz inne tego typu placówki mogą zawsze liczyć na współprace ze strony samorządów ogrodowych i Okręgowego Zarządu PZD w Zielonej Górze.

Czytaj również na cuo.zgora.pl

pismo OTZ Arkadia w załączniku plikowym TUTAJ

RH

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio