Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Jubileusz 70-lecia ROD „Pstrowski" w Bytomiu - 19.09.2016

W dniu 27 sierpnia 2016 roku odbył się jubileusz 70- lecia Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Pstrowskiego” w Bytomiu. Uroczystość odbyła się przy udziale Gminy Bytom. Działkowców z rodzinami i zaproszonych gości przywitał prezes Zarządu Daniel Łukaszczyk. Uroczystość rozpoczęła się od hymnu PZD. Gościem honorowym był zastępca prezydenta Bytomia Robert Dederko który wręczył na ręce prezesa pamiątkowy ryngraf z życzeniami, zaś z okazji jubileuszu pamiątkowy puchar wręczył wiceprezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców Jan Radoła.

Zarząd postanowił uhonorować działkowców najdłużej uprawiających działki sięgającym lat 70- tych ubiegłego stulecia, najstarszego działkowca, oraz działkowców za najlepiej utrzymane i zadbane działki.

Od tego roku Zarząd wprowadził nowy zwyczaj, postanowił również uroczyście przywitać nowych użytkowników działek, wręczając im okolicznościowy folder z życzeniami i  z cebulkami tulipanów.

Po oficjalnej części działkowcy biesiadowali przy grillu z którego serwowano kiełbaski oraz pieczone ziemniaczki . Nie zabrakło również jubileuszowego tortu.  Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Prezes Zarządu ROD - Daniel Łukaszczyk

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.