Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Zakończenie plebiscytu „Śląskie ogrody 2016” w Dzienniku Zachodnim - 14.09.2016

19 sierpnia 2016r. zakończył się plebiscyt „Śląskie ogrody 2016” zorganizowany  przez Dziennik Zachodni pod patronem Okręgu Śląskiego Polskiego Związku Działkowców. Natomiast wczoraj 7.09.br miała miejsce ceremonia wręczenia nagród laureatom plebiscytu.

Przypomnijmy, że plebiscyt rozpoczął się z początkiem lipca. Do końca sierpnia wybieraliśmy najciekawsze i najładniejsze aranżacje ogrodów w województwie śląskim. Konkurs  toczył się w dwóch kategoriach - ogrody działkowe i ogrody przydomowe - informacje ukazywały się na stronach internetowych, jak i na łamach n 31 tygodników powiatowych DZ. Celem plebiscytu było zaprezentowanie dokonań działkowców i mieszkańców, którzy codziennie upiększają swoje ogrody i dzielą się swoimi doświadczeniami. Swoją pracą upiększają nie tylko swoje miejsce zamieszkania, ale także środowisko przyrodnicze.

Przez dwa miesiące internauci i czytelnicy DZ głosowali na swoich faworytów, a finał miał miejsce w siedzibie redakcji Dziennika Zachodniego w Sosnowcu. Laureatką w kategorii ogrody działkowe została Pani Henryka Balsam z Czeladzi, która z rąk Prezesa Okręgu Śląskiego Józefa Noskiego otrzymała ufundowaną przez okręg nagrodę rzeczową w postaci kosiarki spalinowej.

Cieszymy się, że plebiscyt cieszył się dużym zainteresowaniem i z pewnością będziemy kontynuować współpracę z DZ.

 

Mateusz Macianty - St. inspktor ds. terenowych - prawnych

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.