Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD Puszcza w Szczecinie - 05.09.2016

W dniu 27.08.2016 w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym Puszcza w Szczecinie odbyły się tradycyjne „Dni Działkowca 2016”. Prezes Zarządu Ogrodu p. Grażyna Ryba otwierając obchody, przywitała wszystkich zebranych działkowców i przedstawiła zaproszonych gości. Okręgowy Zarząd PZD w Szczecinie reprezentował jego członek Tadeusz Pabisiak, który odczytał list skierowany do Prezesa i działkowców ogrodu – od Prezesa Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie p. Tadeusza Jarzębaka. Wręczył również przyznaną przez Krajową Radę PZD Złotą Odznakę „Zasłużony Działkowiec” dla p. J. Uziębły. Uczestnikami obchodów były przedstawicielki ROD Rekreacja.

pu3.jpg (498×374)

Prezes Zarządu poinformowała o ostatnich zmianach w Zarządzie ogrodu i powierzeniu jej pod koniec lipca br. funkcji prezesa zarządu oraz przedstawiła zebranym kolejno wszystkich jego członków.

Przedstawiła w skrócie najważniejsze zadania, jakie stoją przed zarządem, po dokonanych zmianach oraz zamierzenia na najbliższą przyszłość wynikających z uchwał ostatniego Walnego Zebrania.

 

Ogłoszono zwycięzców konkursów na wzorową działkę rekreacyjno-warzywną oraz wzorową działkę rekreacyjną 2016, jak również sami działkowcy wybrali najładniejszy bukiet dożynkowy oraz „rzeźby z warzyw”, które były naprawdę bardzo pomysłowe. Wielkie brawa!!! No i zwycięzcy otrzymali stosowne nagrody i upominki. Była również zabawa dla dzieci z konkursami a także duża radość z otrzymanych prezentów.

 

Nie obyło się bez kolejek za grochówką oraz pajdą chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem (własnego wyrobu). O innych atrakcjach nie piszę, bo biesiada przy muzyce trwała i trwała…...  pogoda dopisała.    A cały impreza pn.: „Dzień Działkowca 2016” przygotowana była na piątkę.

 

Członek OZ PZD w Szczecinie

Tadeusz Pabisiak 

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.