Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Inwestycje w Okręgu Podkarpackim - 06.09.2016

Rodzinne Ogrody Działkowe należące do Okręgu Podkarpackiego PZD  sukcesywnie zgłaszają zakończenie prac. W związku z tym Komisja ds. Inwestycji przyjeżdża do ogrodów celem odebrania wykonanych prac inwestycyjnych. 

W dniu 23.08.2016 r. członkowie Komisji ds. Inwestycji wraz z inspektorem ds. inwestycji wizytowali ogród działkowy „Raj” w Gorzycach, który budował  wiatę  okolicznościowo – rekreacyjną, a później udali się do ogrodu „Siarkopol” w Tarnobrzegu, który wykonał 2 sanitariaty z pełnym wyposażeniem sanitarnym.


W dniu 1 września 2016 r. komisja udała się do Dębicy do ogrodów „Szarotka” i „Zacisze”, które wykonały modernizację sieci energetycznej. Ułożono ponad 1600m kabla, wykonano 25 złączy kablowych i zamontowano 115 szt. liczników elektronicznych. 

W dniu 2 września komisja pojechała do ogrodu „Kolejarz” w Sędziszowie Małopolskim, który modernizuje świetlicę ogrodową.

Wszystkie prace są wykonywane z funduszy rozwoju poszczególnych ogrodów    i partycypacji działkowców. Tylko część środków ogrody otrzymały w drodze dotacji z Okręgowego funduszu rozwoju.

Jakość wykonanych prac inwestycyjnych jest bardzo wysoka, co członkowie komisji stwierdzają z wielką satysfakcją.

Miesiące wrzesień i październik będą bardzo pracowite dla członków komisji inwestycyjnej, ponieważ w dalszym ciągu ogrody na Podkarpaciu będą zgłaszać zakończenie robót remontowych i inwestycyjnych.

OP PZD Rzeszów
Inspektor ds. inwestycji
Tadeusz Łotocki

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio