Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 45-lecia ROD Wzgórze w Gubinie - 01.09.2016

Z okazji 45-lecia Ogrodu działkowego ''Wzgórze'' w Gubinie i 35-lecia Polskiego Związku Działkowców w ROD „Wzgórze w Gubinie w dniu 14.08.2016 r. odbyły się dożynki. Na święto ogrodowe przybyło wielu gości.

Okręgowy Zarząd PZD w Zielonej Górze reprezentował Pan Jerzy Komarnicki- sekretarz OZ. W części oficjalnej, po otwarciu i przywitaniu gości, bieżące sprawy w PZD i ogrodowe przedstawił Prezes ogrodu. Następnie głos zabrali goście, jako pierwszy pan Jerzy Komarnicki przedstawiciel OZ, goście z Niemiec - działkowcy z ogrodu WIESENGRUNT z Guben i przedstawiciele Stowarzyszenia współpracującego z ogrodem.

Następnie ogród z okazji jubileuszu otrzymał piękny puchar i dyplom. Goście z Niemiec wręczyli też upominek, a działkowcy ogrodu zostali odznaczeni odznaczeniami Zasłużony Działkowiec, wręczono też dyplomy od Zarządu Ogrodu.

W części oficjalnej ksiądz z miejscowej parafii podziękował za plony i błogosławił działkowcom i ogrodowi na następne lata.

Po części oficjalnej był poczęstunek i zabawa na świeżym powietrzu.

W święcie ogrodu wzięło udział około 90 Działkowców i ich gości.

Zarząd ROD „Wzgórze” wyraża wdzięczność władzom OZ PZD i Panu Burmistrzowi Gubina za dofinansowanie święta w ROD, dla Pań za upieczenie ciasta oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizacji Jubileuszu.

Czesław Czyżowski-prezes ROD Wzgórze

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.