Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

35-lecie ROD Kotwica w Toruniu - 30.08.2016

W sobotę 27 sierpnia 2016 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Działkowca w ROD „Kotwica” w Toruniu, połączona z obchodami jubileuszu 35-lecia powstania tego ogrodu. Z tej okazji Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców ufundował puchar, który wraz z listem gratulacyjnym został przekazany przez Wicedyrektora Biura OZ PZD Annę Bołądź - na ręce Prezesa ROD – Pana Ryszarda Borowickiego.

Zasłużeni działkowcy otrzymali także odznaczenia związkowe oraz dyplomy okolicznościowe za najładniej utrzymane i zagospodarowane działki oraz za zaangażowanie w pracę na rzecz ogrodu działkowego. Przywitano również nowych użytkowników działek, którym wręczono uroczyście uchwały o przyjęciu do grona rodziny działkowej. W części oficjalnej prezes ROD Ryszard Borowicki omówił rozwój ogrodu na przestrzeni lat, podkreślając jednocześnie zasługi Polskiego Związku Działkowców na tym polu, który w bieżącym roku również obchodzi jubileusz 35-lecia powstania. Wszyscy działkowcy zostali zaproszeni do udziału w uroczystości Okręgowego Dnia Działkowca we Włocławku w dniu 10 września b.r.

Następnym punktem programu był poczęstunek przygotowany przez firmę cateringową, spożywany przy dźwiękach zespołu muzycznego. Działkowcy, jak co roku, świętowali wraz z całymi rodzinami w radosnej atmosferze, a wspólne tańce trwały do późnych godzin wieczornych.
 
 
Anna Bołądź
 

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.