Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

„Powszechny przegląd ROD i działek 2016” w Okręgu Mazowieckim na ostatniej prostej - 10.08.2016

Od ponad dwóch miesięcy trwają przeglądy ROD i działek na terenie działania Okręgu Mazowieckiego PZD, zarządzającego 467 ogrodami działkowymi w rejonie Ciechanowa, Ostrołęki, Płocka, Radomia, Siedlec oraz Warszawy. Na chwilę obecną komisje zdołały przeprowadzić przeglądy w blisko 380 ROD, co stanowi ponad 80% całości. Zakończenie przeglądów w pozostałych ogrodach zaplanowano najpóźniej do 18 sierpnia br.

Zaznaczyć należy, iż realizacja przeglądów na tak dużym terenie, w okresie letnim (urlopowym) była dużym wyzwaniem logistyczno-organizacyjnym, zarówno dla komisji, jak i zarządów ROD. Mimo tego w większości przypadków zarządy wzorowo współpracowały z komisjami i wydatnie pomogły w przeprowadzeniu zadania.

Po zakończeniu przeglądów i przekazaniu przez komisje protokołów do biura OZM PZD, zostanie przeprowadzona szczegółowa analiza ich treści, a następnie na najbliższym posiedzeniu OZM PZD przedstawione zostaną wnioski i wytyczne w celu poprawy stanu zagospodarowania ogrodów działkowych na Mazowszu.

 OMA

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio