Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Odznaczenia i wyróżnienia dla obornickich działkowców - 09.08.2016

W sobotę 6 sierpnia 2016 roku wyróżnieni działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach zaproszeni zostali do  sali sesyjnej Starostwa Powiatowego na uroczyste wręczenie odznaczeń związkowych oraz nagród rzeczowych za wzorowo prowadzone działki w 2016 roku.

W uroczystości sobotniej udział wzięli: Krzysztof Paszyk - Poseł na Sejm RP, Zdzisław Śliwa - Prezes OZ PZD w Poznaniu, Urszula Bak - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Obornikach oraz zaprzyjaźnieni prezesi ROD z Obornik i Szamotuł.

Prezes Jan Molski w swoim wystąpieniu podsumował pracę w ROD w bieżącym roku,  przedstawił wyróżniających się  działkowców w pracy na rzecz PZD,  omówił również aktualną sytuację w PZD.

Odznaczenia związkowe otrzymali:

I. "ZA ZASŁUGI DLA POLSKIEGO ZWIĄZKU DZIAŁKOWCÓW"

1. Urszula Bak,

2. Franciszek Janyga.

II. Złotą odznakę "ZASŁUŻONY DZIAŁKOWIEC"

1. Stefania Polcyn,

2. Dorota Sudoł.

III. Srebrną odznakę "ZASŁUZONY DZIAŁKOWIEC"

1. Alicja Cichacka,

2. Leon Cichacki,

3. Zofia Śrama,

4. Zbigniew Małachowski.

IV. Brązową odznakę "ZASŁUŻONY DZIAŁKOWIEC"

1. Halina Jarmuż,

2. Roman Jarmuż,

3. Danuta Krzyżanowska,

4. Paweł Krzyżanowski,

5. Bożena Marcinkowska,

6. Stefan Marcinkowski.

Spotkanie było również okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu ogrodowego "Moja działka samo zdrowie". Nagrody ufundowane ze środków Starostwa Powiatowego w Obornikach otrzymali: Maria Siwicka (307), Krystyna Łysakowska (18), Halina i Tadeusz Trafasowie(272), Gertruda i Stefan Adamscy(241), Danuta i Robert Bartnikowscy(236), Alicja i Mariusz Grolewscy(271), Magdalena i Sławomir Kina(71), Katarzyna i Waldemar Lichosikowie(68), Danuta i Paweł Krzyżanowscy(276), Halina i Roman Jarmużowie(138), Halina   i Adam Krawczyńscy (273), Stefania i Ryszard Ratajscy (137). Nagrody otrzymali również: Ostrowscy(169) i Mickowie(214) za udział w konkursie okręgowym "Wzorowa Działka 2016 Roku".  Poseł Paszyk oraz Prezes Śliwa pogratulowali wszystkim odznaczonym     i wyróżnionym działkowcom.

Spotkanie koleżeńskie przy kawie i smacznym placku w miłej i sympatycznej atmosferze trwało do późnych godzin popołudniowych.

Jan Molski/Oborniki

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio