Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień działkowca w ROD Energetyk I w Poznaniu - 05.08.2016

ROD „Energetyk I” w Poznaniu o przeszło 80-letniej historii istnienia, liczący tylko 133 działki, dnia 30 lipca br zorganizował Dzień Działkowca, na który przybyli licznie działkowcy z rodzinami. 

Pani Prezes Małgorzata Kurasiak w swoim wystąpieniu dziękowała działkowcom za dobrze utrzymane ogrody, pomoc w pracy Zarządu i dbanie o swoją enklawę zieleni, otoczoną budynkami mieszkalnymi i zakładami pracy.W ostatnim okresie rozbudowano pawilon Zarządu o pomieszczenie gospodarcze, wykonano drobne remonty oraz wyposażono plac zabaw dla dzieci i młodzieży w nowoczesne urządzenia, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród młodego pokolenia działkowców.

Kończąc swoje wystąpienie Pani Prezes życzyła pomyślności i miłej zabawy. Przedstawiciele OZ PZD kol. Henryk Cieślik i Janusz Cybichowski wręczyli na ręce Pani Prezes od Okręgu PZD piękny album dot. ogrodnictwa działkowego, składając życzenia dalszego rozwoju Ogrodu. Działkowcy przy towarzyszącej muzyce zjedli przygotowany posiłek i rozpoczęła się zabawa taneczna trwająca do późnych godzin nocnych.

 

Janusz Marian Cybichowski

Krajowy Instruktor SSI-PZD

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio