Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Dzień Działkowca w ROD Cukrownik w Świeciu - 05.08.2016

30 lipca 2016r w ROD Cukrownik w Świeciu obchodzono Dzień Działkowca. Uroczystość  Dnia Działkowca otworzył prezes Zarządu Jerzy Olszewski podsumowaniem konkursowego przeglądu działek, który odbył się w dniach 09 i 10 lipca 2016r. W swoim referacie nawiązał do obchodów 35-lecia powstania PZD, przypominając historię ogrodnictwa działkowego w Polsce.

Wręczając podziękowania, dyplomy i nagrody w postaci nasadzeń roślin ozdobnych i kwiatów nagrodzonym i wyróżnionym działkowcom podziękował za duże zaangażowanie i włożony ogrom prac w utrzymaniu i dbałość w zagospodarowaniu działek.

Protokół z przeprowadzonego przeglądu działek odczytała przewodnicząca komisji powołanej przez zarząd P. Anna Raczkowska, przypominając zasady oceny zagospodarowania działek, wskazując również nieprawidłowości i zaniedbane działki. Na 188 działek nagrodzono 6, wyróżniono 9. 

Po uroczystym podsumowaniu przeglądu działek prezes zaprosił działkowców z rodzinami do konsumpcji grochówki z kuchni polowej i zabawy. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Zarząd ROD im. "Cukrownik" w Świeciu

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio