Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Przegląd inwestycji w okręgu podkarpackim - 04.08.2016

Coraz więcej rodzinnych ogrodów działkowych położonych na Podkarpaciu, wykorzystało dotacje z funduszu rozwoju i zgłosiło zakończenie prac do Komisji ds. Inwestycji.

W dniu 2.08.2016 r. członkowie Komisji ds. Inwestycji wraz z inspektorem ds. inwestycji sprawdzali w ROD „Hutnik I” w Jarosławiu dokończenie budowy ogrodzenia wraz z wymianą bramy. Członkowie Komisji stwierdzili, że jakość wykonanych prac jest bardzo dobra.

Członkowie Komisji uczestniczyli w przekazaniu placu budowy w w/w ogrodzie pod budowę domu działkowca. Poprzedni budynek wraz z częścią ogrodu, został zlikwidowany w związku z budową obwodnicy miasta Jarosławia.

W drodze powrotnej członkowie Komisji ds. Inwestycji uczestniczyli w odbiorze inwestycji w ROD „Pomoc” w Rzeszowie, gdzie została położona kostka brukowa wokół domu działkowca wraz z wykonaniem korytkowania do odprowadzania wód opadowych z połaci dachu budynku.

Z wielką satysfakcją należy stwierdzić, że przekazywane w ramach dotacji środki są dobrze wykorzystywane przez ogrody. Zarządy ROD dokładają coraz większych starań, aby ich ogrody dysponowały nowoczesną infrastrukturą i zasłużyły na miano ogrodów XXI wieku.

W najbliższym czasie członkowie Komisji ds. Inwestycji przeprowadzą kontrole wykonania inwestycji i remontów w kolejnych podkarpackich rodzinnych ogrodach działkowych min. w Dębicy, Gorzycach i w Tarnobrzegu.


Inspektor ds. inwestycji

Tadeusz Łotocki

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio