Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Przegląd zagospodarowania ROD i działek w OZ PZD w Koszalinie - 21.07.2016

Zgodnie z uchwałą 145/2016 Prezydium Rady Krajowej  PZD w sprawie realizacji projektu pod nazwa „Powszechny przegląd zagospodarowania ROD i działek w 2016 roku”, Okręgowy Zarząd PZD w Koszalinie powołało sześć komisji do przeprowadzenia przeglądu. Po udzielonym instruktażu dla członków komisji, komisje przystąpiły do pracy.

 

W skład komisji weszli członkowie Okręgowego Zarządu, Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Instruktaży SSI a także niektórzy prezesi ROD. Prace komisji przeglądowych spotkały się z przychylnością działkowców i zarządów ROD. Efektem dotychczas prowadzonych przeglądów jest szereg wniosków, które dotyczą sposobu zagospodarowania ogrodu i działek.

Przeglądy są prowadzone zgodnie z przyjętymi przez poszczególne komisje harmonogramami. Na chwile obecna dwie z sześciu komisji zakończyły prace przeglądowe. Ogólnie pozostałym komisjom pozostało jeszcze do sprawdzenia około 5 % ogrodów.

Należy przyjąć z całą odpowiedzialnością, że powszechny przegląd zagospodarowania ROD i działek zostanie zakończony w przewidzianym  terminie.

W tej chwili główne zadania w sprawie przeglądu realizował będzie zespół koordynacyjny, który dokona analizy nadesłanych protokołów  z przeglądów oraz opracuje wnioski do dalszego działania ROD wynikające z prowadzonego przeglądu.

 

Ryszard Nowak

Dyrektor biura OZ PZD 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio