Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Inne wydawnictwa

„Mój Ogródek”, tylko 2,49 zł! Sierpniowy numer już na rynku! - 19.07.2016

W bieżącym numerze doradzimy jak skutecznie zabezpieczyć balkonowe rośliny, zanim wyjedziemy na urlop, a także – co posadzić i dosadzić na działce w sierpniu, tak aby rabaty były atrakcyjne przez kolejne tygodnie.

Zachęcimy do letniego nawożenia roślin ozdobnych, którego często działkowcy się obawiają. Wytłumaczymy znaczenie kwasów humusowych dla żyzności gleby i pomożemy wybrać najlepsze preparaty z ich udziałem dostępne na rynku.

Podpowiemy jak umiejętnie posadzić różaneczniki, aby w przyszłym roku, wiosną  zachwyciły nas obfitym kwitnieniem oraz zachęcimy do sadzenia zimowitów i jesiennych krokusów.

Zainspirujemy do stworzenia na działce prowansalskiego klimatu – wskazując odpowiedni dobór roślin.

 

Polecamy również:

Trawy na każdą okazję – Sprawdź, które trawy rabatowe są teraz modne! Podpowiemy gdzie je umiejętnie sadzić na działce.

Naturalne ścieżki – Z nami stworzysz atrakcyjne ścieżki pasujące do każdego nasadzenia na działce! Inspirujące zdjęcia i pomocne rysunki instruktażowe pomogą łatwo i szybko wykonać je samemu.

„Robaczywe jagodowe” – Tylko u nas radzimy, jak skutecznie ochronić nasze owoce przed robaczywieniem.

Krzewy lata – Kwiaty na krzewach są możliwe również latem. Wystarczy dobrać odpowiednie gatunki i każda działka będzie wyjątkowa.

Czarne owoce – Chcesz być młody, jedz ciemne owoce!! Sprawdź, które gatunki mają w sobie antocyjany – związki m.in. lecznicze i odmładzające.

Sezon na przetwory – Są zbiory to są i przetwory! Nie kupuj, zrób sam! Podpowiemy jak przetworzyć pomidory i ogórki, tak aby cieszyć się zdrowymi, własnymi warzywami zimą i na przedwiośniu.

 

 W sierpniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio