Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik dla dzieci w ROD im K. Libelta w Gołańczy - 01.07.2016

Już po raz kolejny w ogrodzie ROD im. K. Libelta w Gołańczy, w dniu 4 czerwca 2016 r. zgromadziły się dzieci i wnuki naszych działkowców wraz z rodzinami na imprezie integracyjnej z okazji „Dnia Dziecka”. Imprezę otworzył prezes R. Rykała, który serdecznie przywitał uczestników oraz zaproszonych gości w osobach: Panią Małgorzatę Osuch - Przewodniczącą Rady Powiatu Wągrowieckiego, Pana Mieczysława Durskiego - Burmistrza Miasta i Gminy Gołańcz. Prezes Zarządu ROD dzieciom złożył najlepsze życzenia z okazji ich święta oraz zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Gry i zabawy dla dzieci przygotowała grupa Pani Beaty Przybylskiej. Przebrane w kowbojskie stroje panie prowadziły konkurencje dla dzieci, do których chętnie włączali się ich opiekunowie. Najbardziej aktywny był przemiły tygrysek, który zachęcał do zabaw i rozbawiał nasze pociechy oraz częstował słodyczami. Pogoda sprzyjała do puszczania baniek mydlanych. Były one bardzo, bardzo duże i leciały wysoko ponad wierzchołki drzew. Sprawiało to wielką frajdę dzieciom, a także dorosłym, bo przecież miło patrzeć na radość i uśmiech dziecka. Radość i zadowolenie można było także wyczytać z prac plastycznych malowanych farbami w kąciku malarskim pod okiem Pani Marioli Romel. Nagrodami za aktywny udział w zabawach było malowanie twarzy oraz poskręcane balony w przeróżne figury np. pieski czy miecze, które szczególnie spodobały się chłopcom. Pani Teresa Romel przeprowadziła konkurs ekologiczno-przyrodniczy. Udział wzięły dzieci w wieku 7-13 lat, które wykazały się szeroką wiedzą, za co otrzymały dyplomy i nagrody. Na koniec odbyło się wspólne grillowanie, a każde dziecko otrzymało upominek.


Zarząd ROD dziękuję wszystkim, którzy pomagali w organizacji „Dnia Dziecka”. Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza MiG Gołańcz, Starosty i Rady Powiatu Wągrowieckiego, Gminnego Ośrodka Kultury oraz firm lokalnych, którzy wsparli nas finansowo i rzeczowo w organizacji i przeprowadzeniu imprezy. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci za rok!

 

Wiceprezes Zarządu ROD Rafał Romel

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio