Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Festyn dla dzieci w ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim - 29.06.2016

"Na Waszym ogrodzie jest wspaniale. To najlepsze miejsce na świecie'' -  takimi słowami  dokonano wpisu w Kronice ROD Gajówka w Wodzisławiu Śląskim przez dzieci, rodziców szkół Wodzisławia Śląskiego, Pastora Kościoła Zielonoświątkowego - dziękując za udostępnienie ogrodu oraz jego zaplecza na  kolejny festyn, który odbył się na terenie ROD.

35 lat radości w ogrodzie to wspaniała rocznica do świętowania. Nie straszna nam pogoda- bawimy się razem wspólnie z dzielnicą Marusze na Festynie z okazji zakończenia roku szkolnego w dn. 26.06 2016. Swoją obecnością zaszczycił nas prezydent miasta Mieczysław Kieca, który obdarował dzieci słodyczami, a także  uczestniczył we wspólnej zabawie.

Dzieci przekazały pluszaka, kwiaty z ogrodu. "Jesteście wspaniałym ogrodem, Zarządem". To miłe słowa, a sam ogród odwiedziła lokalna prasa. Gry, zabawy, skecze, konkursy, wybór Świadectwa na 6, poczęstunek, lody, słodycze to tylko niektóre atrakcje. Na koniec kiełbaski, przejazd bryczką po ogrodzie. Dzieci uśmiechnięte i zadowolone bawiły się wspólnie na terenie ROD.

Zarząd ROD dziękuje sponsorom, organizatorom. Zawsze jesteśmy dla Was otwarci.

opr. Janusz Jelonek-Prezes Zarządu ROD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio