Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Festyn z okazji Dnia Dziecka w ROD „Zalesie” w Lędzinach - 22.06.2016

W dniu 19.06.201 r. w piękne niedzielne popołudnie na terenie ROD „Zalesie” w Lędzinach k/Opola odbył sie Dzień Dziecka, festyn kierowany był zarówno do tych najmłodszych, trochę starsznych, jak i tych najstarszych dzieci – rodziców, dziadków. 


Impreza była bardzo dynamiczna, wypełniona licznymi atrakcjami i zabawami, jak puszczanie wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, malowanie na folii. Były konkursy: dmuchanie balonów – który pierwszy pęknie, konkurs plastyczny – kwiaty na działce. Najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Odbył się również Bieg Małego Działkowca. Dla zwycięzców konkursów oraz osób wyróżnionych były nagrody rzeczowe. Jednak każde dziecko biorące udział w zabawie zostało nagrodzone. Organizatorzy zapewnili również poczęstunek dla wszystkich w postaci słodkich pyszności, soków i napojów.


W całej imprezie pomagała nam przemiła Pani Justyna – animatorka zabaw dziecięcych. Festyn zakończył się wspólnym zdjęciem. A ze strony rodziców i dziadków otrzymaliśmy podziękowania za pierwszy w historii działek ROD „Zalesie” festyn zorganizowany dla dzieci. Mamy nadzieję, że tegoroczny festyn stanie się już corocznym 

Bogusław Wąsik 
Prezes ROD „Zalesie” w Lędzinach 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.