Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Festyn dla dzieci w ROD „Współpraca” w Łomiankach - 22.06.2016

18 czerwca br. na terenie ROD „Współpraca” w Łomiankach odbyła się zorganizowana przez zarząd ogrodu impreza otwarta dla działkowców i mieszkańców Łomianek. Program imprezy skierowany był głównie do dzieci, ale nie zabrakło również atrakcji dla osób w każdym wieku.

DSCN3381

Głównym punktem festynu były atrakcyjne konkursy promujące bioróżnorodność w ogrodzie i uświadamiające „gdzie jest miejsce człowieka w przyrodzie”.

DSCN3343

Wszystkie zaplanowane atrakcje udało się przeprowadzić wg zaplanowanego scenariusza, a w imprezie brały udział 3 pokolenia działkowców – dziadkowie, rodzice, wnuki. Wszyscy bawili się świetnie.

DSCN3409

Głównym motywem przewodnim  imprezy była przede wszystkim edukacja ekologiczna i ogrodnicza, w tym konkurs fotograficzny.

DSCN3335 (1)

W przeprowadzeniu imprezy pomocne były wydane przez KR PZD broszurki m.in. o kleszczach, ślimakach, a także książki dotyczące uprawy i ochrony roślin ogrodowych, które wręczono uczestnikom. Przy organizacji festynu ogród korzystał z wydatnej pomocy działu szkoleń OZ Mazowieckiego PZD.

Zarząd Ogrodu

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.