Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Uroczystości z okazji Dnia Dziecka w ROD Leśna Dolina w Kwidzynie - 20.06.2016

W dniu 4 czerwca od godz. 13:00 w ROD Leśna Dolina w Kwidzynie odbył się "Dzień Dziecka" dla naszych dzieci, zorganizowany przez instruktora ogrodowego Tadeusza Żebrowskiego oraz działkowiczkę Jolantę Jancz, pod nadzorem prezesa ROD.

W  tym dniu udział w zabawach wzięło 23 dzieci. Przy akompaniamencie muzycznym odbyło się wiele konkurencji takich jak: rzuty piłeczkami do kosza, slalom gigant, bieg sprawnościowy z wodą w szklance, tor przeszkód, bieg przełajowy, chodzenie na kubeczkach, hulaj hop, zawody ze skakanką, rozwiązywanie zagadek.

Zwycięzcy konkursów za zajęte miejsca zostali udekorowani złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami. W trakcie zabaw wszystkie dzieci otrzymały medale okolicznościowe z okazji "Dnia Dziecka" oraz paczki ze słodyczami i napojami chłodzącymi, z których były bardzo zadowolone.  

Jak widać po minach dzieci, pogoda oraz humory bardzo dopisały naszym milusińskim, które dopytywały się, kiedy znowu będą mogły tak fajnie się pobawić. Zabawa zakończyła się o godz. 18:00.

              

Andrzej Jancz

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.