Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Szkolenie dot. ,,Powszechnego przeglądu zagospodarowania ROD i działek" w Olsztynie - 20.06.2016

Realizując uchwalę 145/2016 KR PZD dotyczącą ,,Powszechnego przeglądu zagospodarowania ROD i działek w 2016r", w dniu 16.06.2016 r. w biurze Okręgu Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie, odbyło się kolejne szkolenie członków komisji prowadzących przegląd zagospodarowania ogrodów i działek w Okręgu Warmińsko-Mazurskim PZD.

Tematem szkolenia było wyjaśnienie niektórych zagadnień w sposobie prowadzenia tego przeglądu, zgodnie z wytycznymi KR PZD do ustalenia rzeczywistego stanu zagospodarowania działek i ogrodów na terenie działania Okręgu. Szkolenie prowadzone było przez I Wiceprezesa OZ PZD Czesława Wojsława i Wiceprezesa OZ PZD Jana Kamińskiego. Tematem szkolenia było również, zapoznanie się z materiałami opracowanymi przez OZ PZD i zatwierdzony przez Prezydium Okręgowego Zarządu Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie w dniu 31.05.2016r. Wiceprezesi OZ PZD, udzielali wszechstronnych wyjaśnień członkom komisji przeglądowych, dotyczących zasad prowadzenia tych przeglądów oraz prowadzenia działań, których celem jest ujęcie rzeczywistego zagospodarowania ogrodów i działek na terenie całego Okręgu. Materiały te wykorzystane zostaną przez OZ PZD do poprawy zagospodarowania ogrodów, zapewniając działkowcom wyższy standard przebywania na działkach całych rodzin działkowych, jak również społeczności lokalnej, której celem jest korzystanie z uroków przyrody.

DSC 0495

zdjęcie

DSC 0496

Członkowie komisji w dyskusji, pozytywnie odnieśli się do podjęcia przez KR PZD inicjatywy poprawy zagospodarowania ogrodów w Polsce.

Jan Kamiński
Wiceprezes Okręgowego Zarządu 
Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.