Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD „Borek” we Wronkach - 17.06.2016

W dniu 11 czerwca 2016 roku w ROD „Borek” we Wronkach zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka. Imprezę otworzył Prezes Zbigniew Ferfet wraz z Wiceprezesem Andrzejem Kubiakiem. Organizatorzy serdecznie przywitali przybyłe na imprezę dzieci oraz ich opiekunów, życząc przyjemnej zabawy.

Imprezę finansowo wsparli sponsorzy: Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o., Urząd Miasta i Gminy Wronki, Piekarnia IWONA oraz PH Grzyl Zbigniew.

W festynie udział wzięło ponad 40 dzieci, dla których przygotowano wiele niespodzianek, zabaw i konkurencji zręcznościowych: łowienie w basenie rybek, precyzyjna jazda na rowerze i hulajnodze, kolorowanie obrazków, huśtawki, rzut do celu, bieg we workach, rzuty lotkami do tarczy, bieg slalomem z łyżeczką i piłeczką. Jednak największą przyjemność dzieciom sprawiało malowanie twarzy.

Uczestników w poszczególnych konkurencji uhonorowano cennymi nagrodami i upominkami. Na zakończenie imprezy dzieci wspólnie z rodzicami i opiekunami smażyły kiełbaski na ognisku i doskonale bawiły się przy dźwiękach muzyki. Wszystkim uczestnikom podziękowano za stworzenie cudownej atmosfery, jaka panowała podczas festynu.


Prezes ROD „Borek”

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.