Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik z okazji Dnia Dziecka w ROD Katarzynki w Braniewie - 16.06.2016

W dniu 1 czerwca 2016r. grupa uczniów z klas I-V Szkoły Podstawowej i II-III PdP   z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie już drugi raz spędziła Dzień Dziecka na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. „Katarzynki” w Braniewie.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się gra w badmintona, piłkę siatkową   i rzucanie lotkami do celu. Wszyscy chętnie bawili się także w zabawy z chustą animacyjną.

Jednak największym zainteresowaniem chłopców cieszyła się gra w piłkę nożną. Rozegrano mecz pomiędzy uczniami a członkami z Zarządu ROD. Mimo wysiłków  Pana Prezesa Stanisława Kani wygrali uczniowie z wynikiem 10:4. Na pocieszenie obiecaliśmy im rewanż za rok.

Po wysiłku fizycznym przyszła pora na poczęstunek. Każdy upiekł na ognisku swoją kiełbaskę. Zjedliśmy też trochę witamin z ogrodu, rzodkiewki smakowały wybornie.  Dla każdego znalazła się słodka bułeczka. Chipsy, słodycze i napoje ufundował naszym dzieciakom Prezes ROD Stanisław Kania.

 

Prezes ROD im. „Katarzynki” w Braniewie

Stanisław Kania

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.