Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Szkolenie członków komisji prowadzących Powszechny Przegląd Zagospodarowania ROD i Działek w OZ Warmińsko - Mazurskim - 14.06.2016

Realizując uchwalę 145/2016 KR PZD pod nazwą: "Powszechny przegląd zagospodarowania ROD i działek w 2016r" , w dniu 08.06.2016r w ośrodku szkoleniowym na ogrodzie ROD "Grządka" w Iławie, odbyło się szkolenie członków z poszczególnych ogrodów prowadzących przegląd.

Tematem szkolenia było ustalenie rzeczywistego stanu zagospodarowania działek i ogrodów w rejonie iławskim. Szkolenie prowadzone było przez Wiceprezesa OZ Warmińsko-Mazurskiego PZD Jana Kamińskiego. Wiceprezes OZ PZD Jan Kamiński udzielał wszechstronnych wyjaśnień członkom komisji przeglądowej, dot. zasad prowadzenia tych przeglądów oraz prowadzenie działań, których celem jest zapewnienie działkowcom wyższego standardu przebywania na działkach całych rodzin działkowych jak również społeczności lokalnej, którzy korzystają z uroków przyrody.

01

Członkowie komisji w dyskusji, pozytywnie odnieśli się o podjęciu inicjatywy poprawy zagospodarowania ogrodów w Polsce, przez KR PZD.

 

Jan Kamiński
Wiceprezes Okręgowego Zarządu
Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.