Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Wspaniała zabawa podczas Dnia Dziecka w ROD "Oaza" w Grudziądzu - 14.06.2016

W dniu 4 czerwca 2016 roku o godz.10.00 co stało się już tradycją, że w Domu Działkowca Rodzinnego Ogrodu Działkowego „OAZA” w Grudziądzu odbył się Działkowy Dzień Dziecka. 

Na tę uroczystość licznie przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Program artystyczny, gry i zabawy przygotowała Pani Izabela Wasilewska – sekretarz w Zarządzie ROD „Oaza”, która też całą tą imprezę sprawnie poprowadziła. Dla każdego dziecka uczestniczącego w konkursach przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki. Były tańce, malowanie plakatów, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych i bardzo urozmaicone konkursy, przy których śmiechu i radości było wiele.

Oczywiście nie mogło zabraknąć słodyczy i napoi kolorowych a furorę zrobił smaczny arbuz. Kolorowanki i wycinanki wykonane przez dzieci ozdobiły ściany Domu Działkowca. I tak przy muzyce i we wspaniałej atmosferze dzieci się bawiły trzy godziny z kolorowymi balonami oraz wylosowanymi nagrodami uśmiechnięte i radosne wracały z rodzicami na swoje działki zapowiadając, że w przyszłym roku bardzo chętnie tu wrócą.
 
Z działkowym pozdrowieniem  Mieczysław Chrapiński- prezes ROD „OAZA”
 

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.