Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD "Kąpiele Słoneczne" w Grudziądzu - 13.06.2016

Rodzinny Ogród Działkowy „Kąpiele Słoneczne” w Grudziądzu wzorem lat ubiegłych zorganizował dla najmłodszych uroczyste obchody Światowego Dnia Dziecka, odbyły się one w dniu 4 czerwca na terenie ogrodu.

Jak co roku zainteresowanie było ogromne a rodzice pociech już od kilku tygodni dopytywali się czy i w tym roku będzie podtrzymana tradycja celebrowania tego święta. Dzieci pełne entuzjazmu punktualnie przybyły do świetlicy ogrodu.

Zarząd ROD znając oczekiwania i potrzeby milusińskich, stanął na wysokości zadania i przygotował słodkości oraz napoje. Poza poczęstunkiem przygotowano rozliczne konkursy i zabawy. Wśród nich, szczególnym zainteresowaniem cieszył się konkurs na najlepiej zaśpiewaną piosenkę oraz konkurs na bieg w workach. Jednak wszelkie rekordy zainteresowania pobił konkurs na najlepszego strzelca. Konkurs ten odbywał się pod czujnym okiem i ramieniem prezesa zarządu ROD Pana Roberta Mielcarka. Do udziału w tym konkursie rwały się zarówno maluchy jak i starsze dzieci a i dorośli pragnęli sprawdzenia się.

Były też tańce, wspólne malowanie oraz mnóstwo innych konkursów. Dzieci zapytanie o to jak im się podoba uroczystość dla nich zorganizowana jednogłośnie stwierdziły, że jest „MEGA”!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji i zdobyciu nagród.
 
Wioletta Mielcarek

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio