Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Piknik integracyjny w ROD im. A. Mickiewicza w Jarocinie - 09.06.2016

W sobotę 28 maja 2016 r. w ROD im. A. Mickiewicza w Jarocinie  odbył się Pierwszy Rodzinny Piknik Integracyjny dla dzieci, mieszkańców Starego Miasta i działkowców Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. A. Mickiewicza w Jarocinie z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowano w ramach budżetu obywatelskiego.

Wszystkie atrakcje były darmowe. Dzieci mogły brać udział konkursach i zabawach z panią animator i Minionkiem . Atrakcją dla wszystkich uczestników był też udostępniony do pokazu radiowóz policji i wóz strażacki. Strażacy z OSP Jarocin przeprowadzili  również zawody w laniu wody do celu i podnoszeniu jajka nożycami hydraulicznymi. Rodzice dali się również namówić na wyścig w płetwach i maskach po działkowej alejce. Dzieci brały udział w losowaniu nagród w kole fortuny co okazało się wielką atrakcją dla najmłodszych bo wszystkie dzieci otrzymały nagrody i upominki. Nie zabrakło oczywiście też słodyczy i balonów.  Każdy uczestnik festynu otrzymał również ciepły poczęstunek w postaci grochówki.  Piknik  zakończył się w godzinach wieczornych wspólną zabawą taneczną.      

                                                

Dzięki zabiegom całego Zarządu ROD udało się wystartować z projektem do budżetu obywatelskiego i ku zaskoczeniu gminnych włodarzy wygrać w dzielnicy z gminną szkołą. Dlatego jako kolejny Ogród, który skorzystał z środków gminnych zachęcamy wszystkie ogrody do startowania w gminnych budżetach obywatelskich, a  sami już lipcu składamy kolejny wniosek do jarocińskiego budżetu obywatelskiego na 2017 rok.

Prezes Przemysław Krzyżaniak

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.