Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Niezwykły Dzień Dziecka w płockim ROD "Goździk" - 07.06.2016

4 czerwca br. był wspaniałym dniem dla najmłodszych działkowców ROD Goździk w Płocku. W tym dniu Zarząd ROD zorganizował „Goździkowy Dzień Dziecka”. Gry i zabawy na świeżym powietrzu, malowanie twarzy, wata cukrowa dla wszystkich, spotkanie z różową panterą czy też Mini Zoo, a w nim: kucyk, wąż boa dusiciel, kozy i inne zwierzęta, to tylko niektóre atrakcje przygotowane na ten dzień.

Imprezę prowadzili profesjonalni animatorzy. „Dobrze, że w naszym ogrodzie pamięta się o dzieciach. Dzisiaj nie było czasu na nudę…, a uśmiech i radość dzieciaków to chyba najlepsza nagroda dla wszystkich dorosłych” – stwierdziła mama Kacpra. Wielkie zaangażowanie rodziców we wspólną zabawę dało obraz łączenia pokoleń i to bez względu na wiek. Przecież każdy z nas był kiedyś dzieckiem i coś z tego dzieciństwa nam zostało…

13389187_523606177843231_1486680603_o

Na zakończenie Goździkowego Dnia Dziecka najmłodsi działkowcy zostali obdarowani słodkimi paczkami, które przygotował Zarząd z prezesem Marcinem Wernerem na czele.

W całej imprezie udział wzięło ok. 250 osób, w tym dzieci ponad 100. Frekwencja udana, atmosfera naprawdę świetna, zatem czego chcieć więcej… Kolejna impreza już za rok.

Pełna fotogaleria – http://naszrodos.pl/?page_id=665

 

Marcin Werner

Przewodniczący Delegatury Rejonowej

OZM PZD w Płocku

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.