Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Wspólna integracja działkowców i okolicznych mieszkańców ogrodu podczas obchodów Dnia Dziecka w ROD Relaks 27 w Poznaniu - 02.06.2016

W niedziele 29 maja br.  w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Relax 27" w Poznaniu bawiło się około 45 dzieci działkowców,  jak  i okolicznych najmłodszych mieszkańców Krzesin, którzy przybyli wraz rodzicami na naszą imprezę.

Dla dzieci przygotowano wiele niespodzianek,  jak dmuchany zamek, zjeżdżalnia, trampolina, malowanie dzieciom  twarzy  wybranych przez siebie postaci, a ponadto  przygotowano paczki z upominkami. Przybyłych częstowano owocami, słodyczami, a dorosłych kawą i doskonałym ciastem oraz potrawami z grilla.

Jednak największym zainteresowaniem cieszył się pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzesin. Gaszenie pozorowanego pożaru, w którym na terenie ogrodu uczestniczyły dzieci, potem przejażdżka wozem strażackim, a na koniec spotkanie ze strażakami, którzy przeprowadzili szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Jedną z atrakcji była także przejażdżka  konikiem wokół ogrodu.

Szczególne podziękowania złożono organizatorowi – sponsorowi Firmie "JUROM", Panu Romanowi Urbaniakowi, Pani Ani oraz ich córce Julce, która wspólnie z Prezesem ROD wręczała każdemu dziecku siatkę z prezentami ufundowanymi przez sponsora imprezy.

Dzieci, dziękując za prezenty i wspaniałą zabawę oraz organizację imprezy, gromko prosiły o powtórkę w przyszłym roku.


Prezes ROD Relax 27 w Poznaniu

Zenon Brzozowski

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio