Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Podjazd dla niepełnosprawnych i nie tylko w ROD "Radość" w Katowicach - 09.05.2016

W marcu 2016 roku do użytku został oddany podjazd dla osób niepełnosprawnych, działkowców korzystających z działek z małymi dziećmi i wszystkim tym, którzy potrzebują takiej formy wejścia i wyjścia na teren Ogrodu. Zadanie zostało wykonane z funduszu Budżetu Obywatelskiego 2015 Miasta Katowice oraz dzięki wielkiemu zaangażowaniu, wytrwałości i determinacji w dążeniu do realizacji zamierzonego celu Pani Alicji Pająk – Prezes ROD Radość.

Zarząd serdecznie dziękuje Panu Maciejowi Guzikowi – Radnemu Jednostki Pomocniczej nr 13, który od momentu pobrania i wypełnienia wniosku do czasu odbioru technicznego podjazdu zawsze był obecny i czuwał nad realizacja zadania. Dziękujemy Panu Maciejowi za pomoc i współpracę oraz za to, że sprawy naszego Ogrodu dla naszego Radnego Macieja są ważne, służy nam radą, pomocą i wsparciem. 

Prosimy wszystkich korzystających z podjazdu o zachowaniu bezpieczeństwa, troski o estetyczny wygląd. Informujemy, że obiekt jest objęty miejskim monitoringiem, patrolowany przez funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej.

Alicja Pająk – Prezes ROD Radość

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio