Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Porady Prawne dla działkowców w KR PZD - 06.05.2016

W każdy piątek, także dziś 6 maja br., w KR PZD w godz. 10-15 trwa telefoniczny dyżur prawnika. To oznacza, że każdy działkowiec może zadzwonić pod specjalnie uruchomiony numer telefonu 22 101 34 54 , pod którym dyżurują prawnicy KR PZD, by zapytać o wszelkie kwestie natury prawnej.

 

Co tygodniowe telefoniczne Porady Prawne, a także wiele napływających do Krajowej Rady listów pokazują, że pytań jest bardzo wiele. Dotyczą one różnych zagadnień związanych zarówno z ustawą o ROD, regulaminem ROD, statutem PZD, jak i innymi problemami organizacyjnymi i prawnymi, które pojawiają się wśród użytkowników działek i Zarządów ROD.

Dlatego Krajowa Rada wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska działkowego stworzyła także specjalną podstronę, na której zebrane zostały najczęściej pojawiające się pytania i problemy wraz z odpowiedziami, które przygotowali związkowi prawnicy. Podstrona zatytułowana została: „Działkowcy pytają”. Możną ją znaleźć rozwijając w górnym panelu menu zakładkę „Prawo”. Zachęcamy do korzystania z proponowanych przez KR PZD form pomocy prawnej!

W dniu dzisiejszym telefoniczny dyżur prawniczy pełnią Wioletta Zaleska i Zofia Rut-Skórzyńska z Wydziału Prezydialnego KR PZD oraz Monika Pilzak z Wydziału Gospodarki Gruntami.

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio