Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Budowlana wiosna i kiermasz ogrodniczy w Expo Silesia w Sosnowcu - 23.03.2016

W pierwszy poświąteczny  weekend (1-3 kwietnia 2016) Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na 9. edycję Targów Budowlanych SIBEX i premierowe Targi DZIAŁKI i OGRODY. 

Do kiermaszu ogrodniczego DZIAŁKI i OGRODY swój udział zgłosiło prawie 30 firm – producentów i sprzedawców materiału roślinnego, którzy będą oferować możliwość zakupu na miejscu sadzonek, bylin, cebulek, nasion, drzewek ozdobnych i wielu innych artykułów sprzyjających aranżacji ogrodów. Pojawią się również elementy małej architektury ogrodowej oraz narzędzia i urządzenia przydatne miłośnikom zieleni. Nie zbraknie stoisk z rękodziełem i miodami.

W organizację tego pierwszego w historii Expo Silesia kiermaszu ogrodniczego włączył się Śląski Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców.

Drugi element wiosennej imprezy w Expo Silesia czyli Targi Budowlane SIBEX mają już długoletnią tradycję w Sosnowcu i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy tłumnie co roku je odwiedzają. W tej części wystawy będzie można zapoznać się  nie tylko z najnowszymi materiałami budowlanymi i ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale także znaleźć elementy niezbędne do wykańczania wnętrz, dokonać wyboru odpowiedniej instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej czy  wodnej, a nawet dokonać zakupu odpowiednich mebli czy dekoracji.

Więcej informacji na www.dzialkiiogrody.pl i www.sibex.pl

Miejsce: Expo Silesia, Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124

Termin: 1-3 kwietnia 2016r.

Godz. otwarcia: codziennie 9:00-17:00

Wojciech Rabsztyn - Kierownik Działu Targowego

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio