Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Jesień na działce" w ROD "Flisak" w Toruniu - 25.02.2016

Jesienią ubiegłego roku na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Flisak” w Toruniu odbyła się zielona lekcja dla uczniów klasy 2 A ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Toruniu. (o czym pisaliśmy tutaj). Na zakończenie pobytu dzieci w ogrodzie Zarząd ROD zaproponował przeprowadzenie konkursu plastycznego pn. „Wspomnienie z ogrodu – Jesień na działce”. Pomysł spotkał się z dużą aprobatą dzieci i Pani wychowawczyni klasy 2 A mgr Violetty Hoffmann- Truszczyńskiej.

Dnia 11 lutego 2016 roku na terenie SP 2 odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród dla jego uczestników. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wykonały przepiękne prace plastyczne i zostały za to nagrodzone książkami i dyplomami. Wręczenia nagród dokonał Prezes ROD „Flisak” w Toruniu Pan Andrzej Wadowski oraz Wiceprezes ROD „Flisak” w Toruniu Pan Paweł Popielarz.
 
 
Aby umilić pobyt przedstawicieli ogrodu w szkole dzieci zaśpiewały zaproszonym gościom piosenkę o zimie i wspólnie wyrecytowały wiersz. Zakończeniem pobytu było wspólne dla wszystkich wykonanie tańca pingwinów nawiązującego do tematów obecnie omawianych na lekcjach.
 
Opracowała:
mgr Blandyna Łubkowska
instruktor ds. ogrodnictwa OZ PZD 

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.