Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Już w kioskach! Nowy numeru miesięcznika „Mój Ogródek”, nie przegap! Tylko za 2,49 zł! - 20.01.2016

W styczniowym numerze „Mojego Ogródka” oprócz aktualnych porad ogrodniczych, znaleźć można również wiele ciekawostek ze świata roślin, a także informacje dotyczące zdrowia i urody.

W bieżącym numerze doradzimy jak stworzyć atrakcyjne roślinne nasadzenia, nawet gdy jesteśmy zapracowani. Podpowiemy jak ciąć zimą drzewa i krzewy owocowe, tak aby obficie owocowały w sezonie. Zachęcimy do uprawy jabłoni, a także wskażemy do czego zastosować biohumus (cenny nawóz organiczny) w ogrodzie i jak go pozyskać samemu. Doradzimy również jak skutecznie przechytrzyć szkodnika, aby cieszyć się tylko zdrowymi owocami.

Zainspirujemy do stworzenia przestrzennej rabaty kwitnącej od zimy do lata … i od lata do zimy, a także wytłumaczymy dlaczego niektóre gatunki, rosnące samotnie nie owocują.

 

 

Polecamy również:

Iglaki – kulki To wciąż bardzo modne formy znanych drzew iglastych! Sprawdź, co pasuje na Twoją działkę!

Sąsiad na grządce Chcesz mieć udane plony? Skorzystaj z naszych rad bo czasem nieudane sąsiedztwo zniweczy nasz trud uprawy.

Ogrodowe pyszności dla dzieci Szybko rosnące rośliny i obfite zbiory to klucz do zaszczepienia u dzieci miłości do działki i roślin.

Ogrodowe placyki Kilka pomysłów na atrakcyjnie wykonane placyki na działce. Sprawdź, czy może warto coś zmienić w Twoim działkowym otoczeniu!

„Moja duma” to prezentacja ogródka naszego Czytelnika. Zadbane zakątki i ukwiecone rabaty to doskonałe źródło inspiracji dla każdego! W każdym numerze prezentujemy inny ogródek! Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami? Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie. Wyślij je na adres: redakcja@mojogrodek.pl

 

W lutowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio