Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

„Mój Ogródek” pomaga, radzi, inspiruje… - 21.12.2015

Już w kioskach! Nowy numeru miesięcznika „Mój Ogródek”, nie przegap! Tylko za 2,49 zł! W każdym numerze „Mojego Ogródka” oprócz aktualnych porad ogrodniczych, znaleźć można również wiele rad i ciekawostek ze świata roślin, a także zdrowia i urody. 

W styczniowym numerze „Mojego Ogródka” doradzimy jak skutecznie chronić swoje rośliny – nieuzywając chemicznych środków ochrony roślin. Zachęcimy do uprawy ekologicznych odmian warzyw i do stosowania płodozmianu. Zaintrygujemy bezpestkowymi odmianami winorośli, polecanymi do uprawy na działce, a także podpowiemy jak samemu wyhodować owoce z doniczki.

Podpowiemy również jak wykonać mozaikowe ozdobne płyty przed wejściem do altanki, i gdzie na działce wykorzystać kruszywa wulkaniczne. W każdym „Moim Ogródku” znajdziecie też pomysły na metamorfozę przedogródka, a także przepisy czytelników.

 

Polecamy również:

Ogrodowe perełki Chcesz mieć piękną działkę, to posadź to co proponujemy!

Antyrodnikowe warzywa Czy wiesz, że są takie warzywa, które hamują proces starzenia się? Jeśli nie, to koniecznie je poznaj!

Masło kontra margaryna! Bądź świadomym konsumentem, jedz tylko to co zdrowe! Sprawdź co „siedzi” w margarynie!

Rośliny przy tarasie To sprawdzone pomysły na pięknie obsadzony, kwitnący taras. Nasze propozycje są zarówno doskonałą inspiracją, jak i gotowym „szablonem” do wykorzystania na własnej działce.

„Ogród to życie” to prezentacja ogródka naszego Czytelnika. Ukwiecone rabaty i oryginalnie zaplanowane zakątki to doskonałe źródło inspiracji! W każdym numerze prezentujemy inny ogródek! Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami. Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie.

 

W styczniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego – www.dzialkowiecsklep.pl

Dołącz do nas na  Mój ogródek

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio