Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"Podziel się Wigilią" - 18.12.2015

Tradycyjnie już w okresie Świąt Bożego Narodzenia w Czarnkowie pod patronatem posłanki na Sejm RP Marii Małgorzaty Janyska zorganizowany został koncert charytatywny "Podziel się Wigilią". 

W sobotę 12 grudnia  w sali towarzyskiej Miejskiego Centrum Kultury rozbrzmiały dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Był to V Jubileuszowy koncert, a biletem wstępu była świąteczna paczka. W sobotni wieczór na scenie wystąpili: dzieci z kółka wokalnego Marii Gęsickiej, Zbigniew Rolniczak i Julia Kołodziejczak, Kapela Dudziarzy z Połajewa, a także soliści wraz z czarnkowskim chórem Harmonia. Było wzruszająco, a wokół panowała atmosfera pełna ciepła i serdeczności.

Na zakończenie koncertu organizatorzy przygotowali dla wszystkich niespodziankę: urodzinowy tort V edycji "Podziel się Wigilią", którym poczęstowani zostali wszyscy ludzie dobrej woli. Z przekazanych darów przygotowanych zostało ok. 100 paczek, które przekazane zostały najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta i gminy Czarnków.

       

Darczyńcami byli między innymi czarnkowscy działkowcy z Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. St. Staszica, im. Janka z Czarnkowa i „Kolejarz” oraz  Klub Seniora w Czarnkowie, 1 Drużyna Harcerska "Puszcza" w Czarnkowie, Sławomir Czarnecki, Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, Zespół Szkół w Romanowie Dolnym, Szkoła  Podstawowej w Hucie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gębicach, Spółdzielnia Socjalna  w Gajewie, Kinga  Jagiełka, Uniwersytet  Trzeciego Wieku w Czarnkowie, Nadleśnictwo  Krucz.  Kolejny wielki sukces i dowód na to, że wśród nas nie brakuje ludzi o wielkim i otwartym sercu. 

Wojciech Urban

OZ Piła

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio