Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie wigilijne w ROD im. Waltera w Inowrocławiu - 17.12.2015

W magicznym okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Zarząd wraz z Komisja Rewizyjną Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Waltera w Inowrocławiu zorganizował w dniu 12 grudnia 2015 r. spotkanie wigilijne dla Działkowców i ich rodzin.

W blasku świec, przy zapachu choinki i dźwiękach kolęd Działkowcy po wspólnej modlitwie i symbolicznym podzieleniu się opłatkiem zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Nie zabrakło na stole tradycyjnych potraw: barszczu, pierogów, kapusty z grzybami. W przygotowanie spotkania włączyły się Działkowiczki, które upiekły pyszne ciasta.

Największą jednak atrakcją wieczoru okazał się Święty Mikołaj. Dzieci chętnie śpiewały piosenki i w nagrodę zostały obdarowane prezentami gwiazdkowym. Również Działkowcy za zaangażowanie w uprawę działek dostali od Świętego Mikołaja upominki.

Spotkanie było okazją do złożenia życzeń świątecznych oraz noworocznych.

Zarząd R.O.D. im. Waltera w Inowrocławiu wraz z Działkowcami składa wszystkim członkom Polskiego Związku Działkowców życzenia rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowa i zapału do podejmowania kolejnych wyzwań, aby nasze ogrody kwitły i rozwijały się.

 

  

 

           

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio