Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

"Zielony zakątek" - klub działkowców z pasjami - 10.12.2015

Życie bez pasji jest jak człowiek bez celu!" tak w jednym zdaniu można przedstawić działalność naszego Klubu Działkowca „Zielony Zakątek”. Nasza nazwa nie jest przypadkowa, to wielowątkowość ale i wspólnota, bliskość, odpoczynek. „Zielony Zakątek” to klub stworzony z myślą o kreatywnym spędzaniu czasu,  odkrywaniu jak wiele umiemy i jak miło jest tworzyć coś własnymi rękami. To grupa ludzi aktywnych, ciekawych świata i samych siebie.

Pasja tworzenia drzemie w każdym z nas. Dlatego wiele osób odpowiedziało na nasze zaproszenie  bez względu na umiejętności plastyczne i wiek i uczęszcza na nasze warsztaty, które pozwalają odkryć nowe pasje i zainteresowania, poznać nowe, nie odkryte dotąd twórcze horyzonty. 

W trakcie warsztatów poznajemy wybrane przez siebie techniki artystyczne i rękodzielnicze. Nasze spotkania to nie tylko rozwój umiejętności, pasji i zainteresowań, ale także okazja do spędzania wolnego czasu w gronie ciekawych osób - pasjonatów, artystów, rękodzielników. Możliwość nawiązania nowych przyjaźni.
 
Małgorzata Jasińska – Prezes Zarządu ROD „Niezapominajka” w Grudziądzu

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio