Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

„Mój Ogródek” pomaga, radzi, inspiruje… - 20.11.2015

Uwaga! Nie przegap nowego numeru miesięcznika „Mój Ogródek”!

Już w kioskach w atrakcyjnej cenie tylko 2,49 zł!

Jesteśmy na rynku od dwóch lat! Jeśli nas jeszcze nie znasz, warto to zmienić! „Mój Ogródek” to poradnik ogrodniczy przeznaczony dla wszystkich działkowców. W każdym numerze oprócz aktualnych porad ogrodniczych, znaleźć można również wiele rad i ciekawostek ze świata roślin, a także zdrowia i urody.

W grudniowym numerze „Mojego Ogródka” podpowiemy jakie najważniejsze zadania pielęgnacyjne czekają na nas na działce w tym czasie. Wskażemy również najlepsze sposoby przechowania roślin balkonowych, tak aby w przyszłym sezonie były one równie atrakcyjnie, jak w tym minionym. W „Moim Ogródku” znajdziecie też pomysły na metamorfozę przedogródka, a także na domowe kompozycje z roślin doniczkowych, oraz sposoby na własne zimowe zbiory z działki.

 

Polecamy również:

Dietę na stres We współczesnym świecie przyda się każdemu z nas! Wyjaśniamy jak prawidło się odżywiać, aby się skutecznie przed nim zabezpieczyć i wzmocnić organizm.

Warzywne rarytasy – to warzywne ciekawostki, których obecność na działce, jak i na talerzu sprawi, że poczujemy się bardzo wyjątkowi. Kolor, kształt i aromat tych atrakcyjnych warzyw, powinien poznać każdy miłośnik ogrodu warzywnego. 

Nietypowe kolory Biała truskawka, żółta malina, czerwony agrest, to doskonałe pomysły na uzupełnienie nowościami działkowego sadu. A przy tym okazja do bycia oryginalnym! 

Tło dla roślin Aby móc podziwiać kształt i kolor kwiatów u roślin, warto podbić je odpowiednim tłem. Podpowiemy, jak wprowadzić taki zabieg do ogrodu, aby mniej widoczne rośliny stały się „gwiazdami” na działce.

„Mój Raj” to prezentacja ogródka naszego Czytelnika, wyróżniającego się nietuzinkową aranżacją i ciekawymi pomysłami. To doskonałe źródło inspiracji! W każdym numerze prezentujemy inny ogródek! Chcesz pochwalić się swoim ogródkiem przed innymi czytelnikami. Chętnie opublikujemy twoje zgłoszenie.

 

W grudniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego – www.dzialkowiecsklep.pl

Dołącz do nas na   Mój ogródek

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.