Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Czytajcie „działkowca”! - 20.11.2015

„Działkowiec” to największy, najbardziej poczytny magazyn ogrodniczy, dysponujący ogromnym doświadczeniem w przekazywaniu rzetelnej wiedzy ogrodniczej!

Potwierdzają to również statystyki – „Działkowiec” jest aktualnie liderem sprzedaży w segmencie miesięczników o tematyce ogrodniczej!

Sięgnijmy zatem po najnowszy, grudniowy numer miesięcznika „działkowiec”, który będzie niezawodnym przewodnikiem i doradcą w pracach ogrodniczych i nie tylko!

● Chcecie poznać najpiękniejsze działki? Rozpoczynamy publikacje nagrodzonych zgłoszeń z tegorocznego konkursu „Moja Działka”. Warto przyjrzeć się im bliżej, zaczerpnąć inspiracji i porównać z własnymi rozwiązaniami!

Okres świąt to wspaniałe dekoracje, a działka stanowi nieocenione źródło roślin, które można w tym celu wykorzystać. Poznajcie oryginalne pomysły na niebanalne udekorowanie mieszkań!

● Polecamy zdrowe, świąteczne menu – wzbogacone o dania lekkie, skomponowane w oparciu o warzywa! Z nami nie przytyjesz przez święta!

● Odkrywamy sekrety niebieskich róż, będących odwiecznym symbolem tęsknoty za osiągnięciem niemożliwego.

Znacie luffę, cedrelę, mizunę? To tylko niektóre z warzywnych nowości wartych bliższego poznania, bo wyróżniają się niezwykłymi właściwościami! Dzięki nim wasze uprawy będą unikalne i wyjątkowe

Poza tym w numerze m.in.:

● Polecamy niebanalne choinki w miniaturze, które w przyszłości nie będą  zbyt duże!

● Odwiedzamy z reportażem kolejny rodzinny ogród działkowy – tym razem „Nad Wisłą” w Tczewie.

● Prosto i tanio modernizujemy działkową altanę!

● Serwujemy rozgrzewające herbaty przygotowywane z ziół, owoców i miodów!

● Robimy (krok po kroku) pomysłowy karmnik dla ptaków!

A oprócz tego porady i przypomnienia ogrodnicze, artykuły na temat ekologii, zdrowego odżywiania oraz wiele innych, aktualnych tematów!

 

Pamiętaj! „Działkowiec” to nie tylko wiedza ogrodnicza, to również recepta na zdrowy styl życia! Bądź z nami!

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.