Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Miesięcznik „działkowiec” najlepiej sprzedającym się czasopismem o tematyce ogrodniczej w Polsce! - 20.11.2015

Miesięcznik „działkowiec” jest liderem sprzedaży wśród czasopism o tematyce ogrodniczej i działkowej. To wyraźny sygnał, że jest to pismo potrzebne, które dobrze służy swoim czytelnikom, w tym działkowcom.

Szczegółowe dane na temat sprzedaży „działkowca” opublikował Związek Dystrybucji Prasy. Jak podaje, „działkowiec” był najlepiej sprzedającym się miesięcznikiem ogrodniczym w pierwszym kwartale 2015 roku.

Te wyniki to najlepszy dowód, że czytelnicy zadowoleni są z obecnego kształtu „działkowca”. Każdego miesiąca zespół redakcyjny, złożony z najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, dokłada największych starań, aby przygotować dla Państwa najbardziej interesujące i aktualne artykuły.  W „działkowcu” znajdą Państwo informacje z zakresu urządzania ogrodu i modernizacji działki, roślin ozdobnych, porad dotyczących prac w sadzie i w warzywniaku, zdrowia i kulinariów, a także aktualności z życia Polskiego Związku Działkowców i rodzinnych ogrodów działkowych. Jednak jak Państwo dobrze wiedzą, to zaledwie kilka z wielu tematów poruszanych w „działkowcu”.

Miano najlepiej sprzedającego się miesięcznika ogrodniczego w Polsce to olbrzymie wyróżnienie, które pokazuje, jak dużym zaufaniem darzą Państwo „działkowca” i to właśnie po niego najchętniej sięgają ze sklepowej półki.

Mogą być Państwo pewni, że cała redakcja „działkowca” dołoży wszelkich starań, aby każdy kolejny numer był dla Państwa jeszcze bardziej interesujący.

Miesięcznik „działkowiec” odkryje przed Państwem wszystkie tajniki uprawy działki. Nie tylko pokaże jak piękny można mieć ogród, ale da także instrukcję jak w kilku krokach można samemu stworzyć podobny.

Świąteczny numer „działkowca” w kioskach już od 19 listopada. Serdecznie polecamy!

AD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio