Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie Słupskiego Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego z przedstawicielami słupskich ROD - 19.11.2015

W dniu 18 listopada 2013r w Okręgowym Zarządzie PZD w Słupsku  odbyło się spotkanie przedstawicieli Słupskiego Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego z przedstawicielami słupskich Rodzinnych Ogrodów Działkowych, które to włączyły się w organizację  wystawy kwiatów. 

W czasie trwania Festiwalu Pianistyki Polskiej 5 - 11 września 2015 w holu budynku Polskiej Filharmonii w Słupsku od ponad  30 lat działkowcy  ze słupskich ogrodów akcentują swoją  obecność w mieście. W czasie trwania festiwalu kwiaty zdobią hole Polskiej Filharmonii i cieszą oko słupskich melomanów. W spotkaniu podsumowującym wspólną wieloletnią  współpracę wzięły udział m.in. Prezes Słupskiego Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Pan Mieczysław Jaroszewicz i Prezesi Zarządów ROD Boh. Westerplatte, XX-lecia, St.Staszica, Tulipan, Zjednoczenie, Kolejarz w Słupsku oraz zaproszeni działkowcy, którzy od lat chętnie biorą czynny udział w organizacji wystawy.

W 2016 roku odbędzie się już 50 Festiwal Pianistyki Polskiej, a słupskie Rodzinne Ogrody Działkowe zapowiedziały 50 koszy z ogrodowymi kwiatami dla zaprezentowania słupskich  Rodzinnych Ogrodów Działkowych i uciesze słupskich melomanów.

 

Longina Ciesielska

Instruktor ds. ogrodniczych

OZ w Słupsku 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio