Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

List Honorowego Prezesa ROD do Prezesa PZD - 19.10.2015


Siemianowice, 16 października 2015 roku


Szanowny Pan

Eugeniusz Kondracki

Prezes 

Polskiego Związku Działkowców

 

Na tradycyjnym Dniu Działkowca 3 października br. przedstawiciel Okręgowego Zarządu Śląskiego wręczył mi podziękowanie od Pana Prezesa za wieloletnie pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Szarotka" w Siemianowicach Śląskich.

Przychodzi taki czas, kiedy nasze 35 - letnie doświadczenie i dalsze prowadzenie rozpoczętych prac musimy przekazać młodszemu pokoleniu. Ja z takiej chwili skorzystałem. Dziś, będąc Honorowym Prezesem ROD „Szarotka" z satysfakcją patrzę na pięknie ukształtowany Ogród, którym zarządzałem przez ostatnie 20 lat i Dom Działkowca, który budowałem. Jednaj największą radość daje mi to, że obroniliśmy nasze ogrody, że w tym trudnym okresie nie daliśmy się skłócić i byliśmy razem. Nowa ustawa o ROD jest bowiem sukcesem całego środowiska działkowców. Korzystając z okazji, chciałbym Panu Prezesowi podziękować również za to, że swoją postawą i zaangażowaniem doprowadził do zjednoczenia działkowców w jednym silnym stowarzyszeniu.

Jak tylko będzie to możliwe, pragnę nadał służyć swoim doświadczeniem obecnemu Zarządowi Ogrodu w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Dziękując za pamięć i przesłane życzenia, pragnę ze swej strony życzyć Panu Prezesowi wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, sukcesów i satysfakcji z uprawy działki. Życzę zdrowia i dalszych sukcesów w prowadzeniu Polskiego Związku Działkowców.

 

Z poważaniem

Władysław Mosurek


SKAN PISMA

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.