Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 35-lecia ROD „Kaczeniec” w Ząbkach - 25.09.2015

5 września br. w ROD „Kaczeniec” w Ząbkach odbyły się uroczyste obchody 35-lecia funkcjonowania Ogrodu. Uroczystości swoją obecnością uświetnili również goście: Pan Stanisław Zawadka Wiceprezes Polskiego Związku Działkowców, Pan Poseł Mariusz Błaszczak Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS, Pani Ewa Piotrowska Prezes Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych, Pani Przewodnicząca Koła nr 3 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z zespołem artystycznym, Pani Magda Ostaszewska oraz Pan Dzielnicowy Komendy Miejskiej Policji w Ząbkach.

Obchody rozpoczęły się od odśpiewania hymnu działkowców. Pan Stanisław Zawadka Wiceprezes PZD wręczył na ręce Pani Prezes Ogrodu Agnieszki Bąk dyplom z Krajowej Rady PZD oraz puchar przyznany przez Prezydium Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD za 35 lat funkcjonowania ogrodu. Złożył również podziękowania działkowcom za pozostanie w strukturach PZD i godne reprezentowanie Ogrodu na zewnątrz.

P1050918

Pan Poseł Mariusz Błaszczak zapewnił, że Prawo i Sprawiedliwość docenia działkowców, dostrzega ich problemy i będzie broniło ich interesów. Pan Poseł za interpelacje poselskie mające na celu obronę Ogrodu przed likwidacją otrzymał specjalne podziękowania. Na ręce Pani Agnieszki Bąk Prezes Ogrodu zostały również złożone specjalne podziękowania od Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych za pomoc w organizacji kolejnego Pikniku dla dzieci z fundacji, który odbył się na terenie ROD „Kaczeniec” w Ząbkach w czerwcu br.

P1050965

Zaproszeni goście wraz z Panią Prezes Ogrodu Agnieszką Bąk i Wiceprezesem Ogrodu Piotrem Dylikiem wręczyli działkowcom wyróżnienia za najładniejsze działki 2015 r.

P1050952

Podczas uroczystości został rozegrany II Turniej o puchar Prezesa ROD „Kaczeniec” w grze w chińczyka, który zdobyła Pani Ewa Piotrowska Prezes Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych.

P1060010

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zaproszeni mieli okazję wysłuchać artystycznego programu przygotowanego przez przedstawicieli Koła nr 3 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Białołęki (Warszawa) oraz specjalnych wystąpień artystycznych Pana Bogdana Wrzesińskiego (działkowca i członka Zarządu ROD „Kaczeniec”).

P1060017

Działkowcy wraz z rodzinami oraz mieszkańcy Ząbek jak co roku nie zawiedli! Przynieśli ze sobą pyszne smakołyki i czynnie brali udział w licznych konkursach oraz zabawach zorganizowanych przez Zarząd Ogrodu.

P1060093

Zabawie i śmiechom podczas uroczystości nie było końca. Jak co roku Zarząd Ogrodu zaprosił również wszystkich na słodki poczęstunek i grilla. P1060125

Imprezę prowadziła Pani Agnieszka Bąk Prezes ROD „Kaczeniec” w Ząbkach oraz Pan Piotr Dylik Wiceprezes ROD „Kaczeniec” w Ząbkach.

Agnieszka Bąk

Prezes ROD „Kaczeniec” w Ząbkach

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.