Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Skierniewickie władze wybierają "Wzorową Działkę 2015" - 18.09.2015

W tym roku skierniewicki magistrat, we współpracy z lokalnymi ogrodami działkowymi oraz mediami, postanowił docenić, ale i ocenić estetyczną stronę naszego miasta. Do tego posłużyć miała pierwsza edycja konkursu na „Wzorową Działkę 2015”. O tym, która z nich okazała się najlepsza, oficjalnie dowiemy się już 19 września o godz. 16:25 na scenie głównej Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. 

Celem zorganizowanego po raz pierwszy konkursu było zachęcenie mieszkańców powiatu skierniewickiego do dbania o estetykę działek rekreacyjnych oraz uprawnych. Po weryfikacji zgłoszeń okazało się, że wśród skierniewickich ogrodników nie brakuje prawdziwych pasjonatów, których do tej idei trzeba dodatkowo przekonywać. Wybór najlepszej działki nie był łatwy. Do konkursu zgłosiło się bowiem ponad 40 osób, które na co dzień dbają o wygląd zarówno uprawnych, jak i rekreacyjnych działek. Wyboru tych najpiękniejszych dokonało jury konkursowe złożone z przedstawicieli Urzędu Miasta, Rady Miasta, mediów oraz Rodzinnych Ogródków Działkowych. Swój udział w głosowaniu mieli także mieszkańcy Skierniewic, którzy za pośrednictwem lokalnych mediów przyznali nagrodę publiczności. Zwycięz-ców pierwszej edycji tego wyjątkowego konkursu poznamy w trakcie trwania Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. 
Fot. M. Denisiuk
(Więcej zdjęć TUTAJ) 

NAGRODY KONKURSOWE W RAMACH OCENY JURY: 

I nagroda ufundowana przez CASTORAMA

1.Uprawna: bon o wartości 500 zł 
2.Rekreacyjna: bon o wartości 500 zł 

II nagroda ufundowana przez HORTMASZ
3. Uprawna: bon o wartości 300 zł 
4. Rekreacyjna: bon o wartości 300 zł 

III nagroda ufundowana przez HORTMASZ

1. Uprawna: bon o wartości 150 zł 
2. Rekreacyjna: bon o wartości 150 zł 
  
NAGRODY PUBLICZNOŚCI ufundowana przez BRICO MARCHE

3.Uprawna: bon o wartości 500 zł 
4.Rekreacyjna: bon o wartości 500 zł 
  
NAGRODA PUBLICZNOŚCI W RAMACH ITS ufundowana przez GREEN HEAVEN

5.Uprawna: bon o wartości 300 zł 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w to przedsięwzięcie i oczywiście zapraszamy do udziału w sobotnim finale. Podziękowania kierujemy także do sponsorów nagród w konkursie: HORTMASZ, BRICO MARCHE, CASTORAMA oraz GREEN HEAVEN. 


Artykuł i zdjęcia opublikowane na stronie www.skierniewice.net.pl
 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio