Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Jubileusz 40-lecia ROD „Relaks” w Pruszkowie - 10.09.2015

5 września br. w ROD „Relaks” w Pruszkowie odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 40-lecia ogrodu. Wśród zaproszonych gości obecny był prezydent Pruszkowa Pan Jan Starzyński, członek Prezydium OZM PZD Pan Krzysztof Podlewski oraz Pani Barbara Brzezińska – przyjaciel i opiekun ogrodu z ramienia OZM PZD.

DSCN1429

Głównym punktem uroczystości było wręczenie przez przedstawiciela OMZ PZD Pana Krzysztofa Podlewskiego okolicznościowego pucharu, dyplomów oraz upominków dla działkowców (w tym społeczników i wzorowych użytkowników działek) i ogrodu z okazji jubileuszu.

DSCN1322

Działkowcy dobrze przyjęli wystąpienie prezydenta Pruszkowa, który w bardzo ciepłych słowach wyraził się o użytkownikach działek i ich ogrodniczej pasji oraz poinformował, iż ROD „Relaks” w Pruszkowie znajduje się w planach zagospodarowania przestrzennego. Odczytany został także jubileuszowy list od Prezesa PZD Pana Eugeniusza Kondrackiego, który został bardzo dobrze przyjęty przez działkowców.

DSCN1358

W trakcie części oficjalnej uczestnicy uroczystości mogli zapoznać się z historią i kroniką ogrodu oraz zwiedzić ogród. Po zakończeniu części oficjalnej odbył się bardzo udany piknik gastronomiczny, dzięki któremu zacieśniły się kontakty i przyjaźnie między działkowcami.

oma

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio