Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Jubileusz 85 lecia założenia ROD "Wypoczynek" w Bytomiu - 08.09.2015

Uroczystości Jubileuszu 85 lecia założenia ROD "Wypoczynek" odbyły się w dniu 29.08.2015 r., na które przybył Prezydent Miasta Bytomia Damian Bartyla wraz z samorządowcami - Przewodniczącym Rady Miasta Andrzejem Wężykiem i Radnym Krzysztofem Gajowiakiem.

Prezes ROD "Wypoczynek" Pani Zdzisława Ernaszewska wraz z Zarządem serdecznie przywitała przedstawicieli gminy Bytom i przedstawiła samorządowcom problemy dotyczące ogrodu . Przypomniała działkowcom o inwestycjach, które zostały wykonane w ostatnim czasie.  Największy problem dotyczy domu działkowca wybudowanego jeszcze przed wojną.

Zarząd ROD „Wypoczynek” w osobach Pani Jolanta Wiśniewska, Pani Zuzanna Ochman, Pani Danuta Karcz wraz Prezydentem Damianem Bartylą wręczyli działkowcom dyplomy wraz z nagrodami w rywalizacji na najpiękniejszą działkę, gratulując osiągnięć i życząc dalszej owocnej pracy i wypoczynku.

Puchar 85 lecia ufundowany przez PZD OZ Śląski wręczył członek Delegatury Rejonowej w Bytomiu. Obchody jubileuszu 85 lecia zakończyły się festynem i zabawą taneczną dla działkowców i  mieszkańców Miasta Bytomia.

 

Julian Kasperski

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio