Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 35-lecia istnienia ROD „Kabaczek” w Rzeszowie - 05.09.2015

Rodzinny Ogród Działkowy „Kabaczek” w Rzeszowie w dniu 29 sierpnia 2015 r. zorganizował Dni Działkowca, podczas których świętował 35-lecie swego istnienia.

 

Przed częścią oficjalną uroczystości odbył się blok imprez dla dzieci i młodzieży. Dużym zainteresowaniem cieszył się zwłaszcza bieg na orientację przez teren ogrodu, w którym uczestniczyły kilkuosobowe drużyny złożone z działkowców, ich dzieci i wnuków. Najmłodsi działkowcy brali także udział w konkursie rysunkowym i zabawie tanecznej. Wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali drobne upominki rzeczowe.

 

Rodzinny Ogród Działkowy „Kabaczek” został założony dla pracowników kilku rzeszowskich przedsiębiorstw oraz Politechniki Rzeszowskiej. Dyplom, puchar i list gratulacyjny z okazji jubileuszu istnienia ogrodu od Prezesa PZD na ręce pani Prezes ROD wręczyła pani Irena Hermańska I Wiceprezes OZP. Działkowcy otrzymali złote, srebrne i brązowe odznaczenia „Zasłużony Działkowiec”. Zarząd ogrodu uhonorował grupę działkowców dyplomami za wzorowe uprawianie działek rodzinnych. Działkowcy dzielili się własnymi wspomnieniami związanymi z zakładaniem ogrodu, wspólnie próbowali wyśmienitych domowych ciast, posilali się grilowaną kiełbaską i kaszanką.

Wspólna rodzinna zabawa przy muzyce i doskonałych humorach trwała jeszcze przez wiele godzin.

 

Witold Majchrowicz

OZ Podkarpacki 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio