Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Obchody 50-lecia ROD "Krokus" w Złocieńcu - 04.09.2015

 

   W ostatnią sobotę sierpnia 2015 roku jeden z czterech ogrodów w Złocieńcu – Rodzinny Ogród Działkowy „KROKUS” obchodził jubileusz 50-lecia jego utworzenia.

 

                               

 

           Krajowa Rada Polskiego Związku Działkowców w Warszawie  uhonorowała to bardzo ważne dla lokalnej społeczności wydarzenie okazałym pucharem , dyplomem oraz listem skierowanym do działkowców przez Prezesa PZD  Eugeniusza Kondrackiego.

 

                             

 

              Okręgowy Zarząd  PZD w Koszalinie przyznał okolicznościową statuetkę oraz przyznał dyplom uznania. Wręczenia  pucharu KR i statuetki OZ dokonała Sekretarz OZ Zuzanna Sugier.

Pan Prezes Zarządu ROD Wiesław Piasecki w swoim okolicznościowym wystąpieniu przedstawił historię i osiągnięcia ogrodu podkreślając, że ogród przez pół wieku zbudował pełną infrastrukturę oraz Dom Działkowca. Państwo Jankowscy, Janiszewscy oraz Pani Dzięgielewska, Kiełbasa i Stępień to działkowcy, którzy uprawiają działki od chwili powstania ogrodu. Wszyscy Oni zostali uhonorowani nagrodami, dyplomami i bonami towarowymi.

 

                                

 

               W trakcie tego doniosłego dnia dla działkowców Zarząd Ogrodu wyróżnił również grupę działkowców za udział w konkursach na najlepszą  działkę.

 

 

                        

 

             Gratulacje wraz z dyplomem od Zarządu ROD  „ Tulipan” i „ Włókniarz” przekazali ich prezesi.

 

 

                 

 

              W zorganizowanym przez Zarząd pikniku uczestniczyła liczna grupa działkowców          a zabawę uświetnił - działkowy zespół muzyczny pod przewodnictwem działkowca tego ogrodu  Wiesława Sawickiego

 

Członek OZ PZD

Waldemar Grochulski.

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio